Şirketimiz

SekaMarine Hakkımızda;

 Dünyamızı çevreleyen denizlerde gemilerin yolcu ve mürettabatını korumanın yanı sıra, gemi sahiplerinin veya işletmecilerinin, gemilerini her zaman güvenlik ve mevzuata uygunluk sağlayarak işletmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Şirketimiz, 2000 yılı itibari ile çıkmış olduğu bu yolda her geçen gün artan tecrübesi ile sizlere daha iyi ve verimli hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Bu kazanımlar ile birlikte 2012 yılından itibaren şirketimiz SEKA Denizcilik adı altında siz müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaya başlamıştır.

SEKA Denizcilik, yerli üretimin önemini daima göz önünde bulunduran bir şirket olarak, 2019 yılından itibaren bünyesinde can botu, kurtarma botu ve bunlara yönelik kanca üretimini de yapmaya başlamıştır. SEKA Denizcilik, önümüzdeki yıllarda bu konudaki üretimini artırarak sektörün bu alanında başat oyunculardan biri olmayı amaçlamaktadır.

Yıllar boyunca “Safety” kapsamında kazanılan tecrübe SEKA Denizcilik ’in gerek üretimine gerekse servis anlayışına Yüksek Kalite ve Güvenirlik ve Sürdürülebilirlik olarak yansımıştır. Kısa vadede, bu iki anlayış ile gelişen teknolojileri de kullanarak üretimde de firmamız hak ettiği yere ulaşacaktır.